Střelničná — PRAHA iNFO

ÚZEMNÍ UMÍSTĚNÍ:

Střelničná ulice se nachází na katastrálních územích Kobylisy a Libeň. Táhne se po jižním okraji Kobylis přes celou obec/sídliště Kobylisy od stanice metra Kobylisy (jak jinak ... vše se nazývá stejně, aby se to nepletlo :o) ), kde navazuje na krátkou ulici Pod Sídlištěm vedoucí z Kobyliského náměstí. Pokračuje směrem přímo na východ kolem stanice metra Ládví, až ke kruhovému objezdu se semafory. U kruh.objezdu se rozprostírají 3 hřiště fotbalová a vedle něho stojí obchod Kaufland. Za ním se přemostěním ulice Liberecké napojuje ulicí Vysočanskou na Prosek.

  • Zastavovaci studie - info: http://www.praha8.cz/(ei1011zyjrtznu55ckni5s45)/default.aspx?id=7112&ido=490&sh=-1502008776

SLUŽBY:

Doprava:

  • Automobily: je to dvouproudová hlavní silnice, rovná, na východním konci mírně do kopce.
  • Tramvaje: jezdí tu 2 linky, v ulici jsou 3 zastávky.
  • Autobusy: od stanice metra Ládví jezdí autobusy obhospodařující okolní městské části (Praha 8, 9) a obce.

Kolem stanice metra Ládví, je utvořeno jakési středisko této části obce/sídliště, kam je soustředěna většina tzv. občanské vybavenosti - Kulturní dům LÁDVÍ s multikinem, Česká pošta, a dále:

Obchody:

  • potraviny Albert, květiny, sportovní potřeby, kuchyně, domácí potřeby, ..., rychlo-čistírna oděvů, novinový stánek. A pro ekology second-hand.

Stravovací zařízení:

Zdravotní zařízení:

Finanční domy:

  • pobočku tu má: Česká Spořitelna, Komerční banka, pojišťovna Kooperativa.
  • bankomaty tu má: ČSOB, Česká Spořitelna, eBanka, Komerční banka, u ulice Klapkovy GE Money bank.

V horním vestibulu stanice metra Ládví se nachází nově otevřená prodejna firmy AUTOMIRA, SPOL. S R.O. a půjčovna střešních nosičů, boxu Thule a značkového autoříslušenství a náhradních dílů. V případě zájmu o půjčení a nebo zakoupení některého zboží nás kontaktujte na telefon 283881968 a nebo mobil 603281973, 732873578 a 739025778. Rádi Vám poradíme. Montáž vybraných nosičů a boxů je zdarma.

Víte víc? Doplňte to sem!

Zpětné odkazy 17. 08. 2007

TOPlist